Několik informací, které pomohou

DOTAZY A RADY - fórum

Datum
Vložil
Titulek

poškrabaný rám

na plastovém rámu je malá rýha po nožíku zalamovacím existuje něco na spravení něco jako tužka na autolak

Datum
Vložil
Titulek

Ventilace-zprovoznění

Mám dotaz ohledně zprovoznění svépomocí otevírání ventilace. Zdali je tu taková možnost. Týká se to balkónových dveří i okna. Ve dvou místnostech to lze, ale v ostatních ne, dát kliku do svislé polohy směr nahoru. Děkuji mockrát Marek.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Ventilace-zprovoznění

dobrý den pane Marku, pokud nejde dát klika svisle nahoru, tak s největší pravděpodobností okno funkci "větračky" nemá. Zkuste mi napsat do mailu aqokna@email.cz, poslat rozměry okna, třeba i fotku, ale hlavně na sebe telefonické spojení - uvidíme co se s tím dá udělat. Děkuji za dotaz a hezký den.

Datum
Vložil
Titulek

špatné těsnění

Dobrý večer,
chtěla jsem se zeptat na opravu špatného těsnění na okně - na koho se obrátit?
Dále máme také balkonové dveře a nejsou zvenku dovřít - lze tento nedostatek řešit např. instalací magnetu? Na koho se v tomto případě obrátit?
Děkuji za reakci,
Alena

Datum
Vložil
Titulek

Re: špatné těsnění

omlouvám se, že odpovídám až nyní, ale měl jsem nějaké potíže se zobrazením odpovědi, zde na webu.
K Vašemu dotazu : těsnění jsou schopni dodat výrobci oken ze stejného profilového systému, pokud se ještě vyrábí nebo zkuste servisaopravyoken.cz, kde výměny provádí a provedou i seřízení balkonových dveří.
Děkuji
Admin

Datum
Vložil
Titulek

mikroventilace

Dobrý den, máme v bytě nainstalované AQ cca od roku 1997 okna a potřebovali bychom nainstalovat nějaký mechanismus , aby mohla být využívána funkce mikroventilace. Poradíte pls nějakou firmu. Děkuji Petr Uřidil, tel. 733 203 377

Datum
Vložil
Titulek

Zvukova izolace oken AQ

Dobry den,

Koupili jsme byt v dome koloadovanem v roce 2008, kde jsou osazena AQ okna, dvousklo (zevnitr bily plast, zvenci drevo). Vevnitr je napsano: Climaplus Sg sklo 09/07. Je mozne zjistit, jakou zvukovou izolaci by mely okna mit (v Db)? Je pres ne totiz slyset temer vse a proto zvazujeme vymenu skel, ale rada bych vedela, jestli muzeme ocekavat zlepseni stavu vymenou skel (pripadne za jake skla). Dekuju Vam.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Zvukova izolace oken AQ

dobrý den Mirko,
odhaduji, že okno má hodnotu Rw=32dB s tím, že za ta léta bych tušil problém v těsnosti oken. Pak bude stačit seřízení kování a dotěsnění spáry rám-křídlo. Pokud toto nepomůže, lze osadit zasklení s lepší protihlukovou izolací, například 6-16-4 či 8-16-4, nicméně v tom případě je nutné vyměnit i zasklívací lišty. Hodnota se posune na Rw=36dB resp. 38dB.
Celý problém je pochopitelně složitější, toto je jen zjednodušený popis.
Děkuji za otázku a hezký den
Admin

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Zvukova izolace oken AQ

Kde by bylo možné sehnat nové těsnění v metráži na výměnu . Mám AQ okna z roku 2004. Zevnitř bílá vně zlatý dub. Můžete mi prosím dat kontakt poradit?

Datum
Vložil
Titulek

sítě do oken

Dobrý den, měla bych dotaz, zda nabízíte i možnost objednat sítě do oken. Děkuji za odpověď

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode