Několik informací, které pomohou

DOTAZY A RADY - fórum

Datum
Vložil
Titulek

Re: Výrobky AQ Okna v obytném komplexu Hanspaulka

dobrý den,
ozvěte se mi prosím na e-mail aqokna@email.cz, probereme to osobněji. Podle označení by neměl být problém v současnosti dodat stejná skla jako ta původní.

Datum
Vložil
Titulek

venkovní rolety

Dobrý večer, míme od Vás okna s předokenní roletou s mechanickým
posuvem. který se nám utrhl. Kam se máme obrátit.
Díky Basjuková

Datum
Vložil
Titulek

Re: venkovní rolety

Dobry vecer,
obratte se na e-mailem na info@servisaopravyoken.cz, idealne poslete i fotku utrzeneho navijaku a hlavne Vas telefon. V pondeli Vas bude kontaktovat pan Havel a domluvite si jeho navstevu, kde provede opravu.

Datum
Vložil
Titulek

Náhradní klíček

Dobrý den,máme uzamykatelné kličky na fr. oknech. Podařilo se nám klíček zlomit a bylo nám řečeno,že je to atypický profil. Je možné si zakoupit či nechat u vás vyrobit nový klíček?
Děkuji.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Náhradní klíček

Dobrý den, zkuste poslat podrobnější informace o tom klíčku na info@servisaopravyoken.cz , ideální je asi fotka klíčku a fotka uzamykatelné kličky. Dále bych předpokládal, že na klíčku bude číslo toho profilu a označení výrobce (asi ROTO). Pak by nemusel být problém sehnat náhradní.Hezký den.

Datum
Vložil
Titulek

Zdenek

Dobrý den.
Jako projekční firma řešíme rekonstrukci RD, ve kterém jsou namontovány dřevěné výplně otvoru fy AQ okna. Požadavkem investora je úprava některých otvoru a osazení stejným typem dřevěné výplně. Vzhledem ke skutečnosti, že AQokna jsou již v konkurzním řízení, Vás chci požáda o odkaz na náhradního výrobce, který by byl schopen dodat stejný (nebo velmi podobný) typ oken.
Děkuji za odpověď.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Zdenek

Dobry den,
AQOKNA vyrabela nekolik typu drevenych eurooken, takze z polozene otazky je tezke konkretni doporuceni vyrobce. Prvotne je nutne urcit stavebni hloubku - bud 68, 78 nebo 88 mm. Podle toho nasledne hledat vyrobce. Ozvete se mi na email, popatrame vice. Admin.

Datum
Vložil
Titulek

dotaz

dobrý den,máme od Vaší firmy okna v rodinném domě sedmým rokem.Letošní zimu se začaly potit,ale UVNITŘ,mezi skly,začalo to malou skvrnou,ale postupně se šíří směrem nahoru,takže pravé křídlo je téměř z jedné třetiny zamlžené.Je nějaká pomoc nebo je nutné vyměni celé okno.Děkuji za radu Skoumalová H.

Datum
Vložil
Titulek

Re: dotaz

dobry den,
pokud je roseni mezi skly, uvnitr meziskelniho prostoru, postaci vymenit zaskleni. Obratte se na www.servisaopravyoken.cz , ty to vymenit dovedou - nove sklo dodaji.
dekuji admin

Datum
Vložil
Titulek

Voda


Dobrý den,

chci se zeptat, zda je standardní, že při dešti se objeví voda ve spodní části rámu ? Na oknech neshledáváme pouhým okem místo, kudy by mohla voda zatékat. Výrobce uvádí, že při nárazovém dešti je to úplně normální stav a voda by se prý měla postupně odpařit. Děkuji za odpověď.

<< 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >>

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode