Několik informací, které pomohou

DOTAZY A RADY - fórum

Datum
Vložil
Titulek

Re: Voda

Dobrý den Evo,
bohužel nevím přesně z Vašeho dotazu na jaké spodní části rámu se ta voda vyskytne. Nicméně předpokládám, že je ve spáře mezi rámem a křídlem. Tato spára je v pořádných oknech navržena na možnost výskytu vody a jsou z ní vyvedeny odtokové otvory. V oknech se středovým těsněním (vyráběna AQOKNy) je tato spára rozdělena na tzv. suchou a mokrou zónu - veškeré mokré procesy se odehrávají v mokré zoně (blíže venkovnímu okraji). Kotvení okna a kování okna je skryto v suché zoně za středovým těsněním. Takže pokud je voda v přední zoně - je s tím počítáno - odteče a je to normální.
Pokud máte tu vodu jinde - zkuste mi popsat místo výskytu, rád zodpovím - admin

Datum
Vložil
Titulek

netěsnící okna

Zdravím,
mám problém, v případě deště s větrem mi okna netěsní, protékají ve spodní části mezi rámem a okny. Jedná se asi o 13 let stará plastová trojdílná okna, střední díl se zavírá samosatně dolní a horní pčkou z boku okna. Na spodních dílech rámu nejsou excentry.
Všechny excentry jsem max. posunul, gumová těsnění (3x) jsem natřel silikonovým olejem, přesto to není úplně těsné. Okna jsou na pohled jako nová.
Dá se s tím ještě něco dělat aby okna lépe těsnila?
Děkuji za radu,
D.V.
mob. 602 365 856

Datum
Vložil
Titulek

Re: netěsnící okna

Dobrý den,
problém jsem předal k vyřešení panu Havlovi ze Servisu a oprav oken, ozve se Vám a navrhne jeho řešení.
Admin

Datum
Vložil
Titulek

seřízení oken od jiného výrobce

dobrý den,chci se zeptat zda byste mi mohli seřídit okna od jiného výrobce,montáž prováděl bclasic děkuji bíbl choceň

Datum
Vložil
Titulek

Re: seřízení oken od jiného výrobce

dobrý den,
firma Servis a opravy oken s.r.o. seřizuje i okna jiných výrobců. Takže obraťte se přimo na ni - www.servisaopravyoken.cz
děkuji

Datum
Vložil
Titulek

Ventilacky

Dobry den,
bydlime v novem byte a mame okna od Vasi firmy. Zjistili jsme, ze ve dvou pokojich (ze tri) nejdou okna otevrit na ventilacku. Kliku neni mozne otocit do svisle polohy nahoru, ale tesne pred ni je nejaky mezistupen, ktery ale podle me nema zadnou funkci, ale proc by tam byl? Je normalni davat do obytnych prostor okno bez moznosti ventilace? Velmi me to znepokojilo, obzvlast, kdyz bydlime v prizemi. Da se to nejak predelat? Vsimla jsem si, ze nejaka pani na zacatku podavala dotaz, zda si muze prikoupit kovani na vyklopeni.....je tim mysleno neco jako moznost dat okno do polohy ventilace? Dekuji za odpoved.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Ventilacky

Dobry den,
zkuste mi prosim na sebe napsat telefonni spojeni na e-mailovou adresu. Probereme to dukladneji po telefonu a urcite najdeme reseni. Dekuji.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Ventilacky

Doplnim jeste adresu : aqokna@email.cz

Datum
Vložil
Titulek

Kování na vyklápění

Dobrý den,

chtěli bychom do několika plast. oken od firmy AQ přidat kování na možnost vyklápění. Můžete mi doporučit firmu, kde by se dalo koupit?

Děkuji Hanka

Datum
Vložil
Titulek

Re: Kování na vyklápění

Dobry den,
kovani osazene do oken je znacky ROTO,ktera ma sidlo v Novem Meste na Morave a pobocku v Kunicich. Nicmene doporucuji se obratit na info@servisaopravyoken.cz, kde vam ten prislusny dil kovani nejen prodaji, ale i ho zamontuji a uvedou okno do naleziteho stavu.

<< 8 | 9 | 10 | 11 | 12 >>

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode