Několik informací, které pomohou

DOTAZY A RADY - fórum

Datum
Vložil
Titulek

Výměna zasklení oken a balkon. dveří

Přeji dobrý den,
Od května 2000 máme nainstalována okna a balkonové dveře od firmy AQ okna Choceň do profilu TROCAL Elegance 900, s 24 mm silným zasklením skly o součiniteli prostupu tepla k=2,45. Vše funguje bezvadně, ale tepelné ztráty zasklením začínají být v dnešní době příliš vysoké a drahé. Vzhledem k možnosti získat na výměnu zasklení dotaci, v jejímž důsledku je výměna zasklení pro nás ekonomicky zajímavá, táži se, zda jste schopní zajistit vyrobení a výměnu zasklením s co nejnižším součinitelem prostupu tepla alespoň k=1,1, kdy a jakou cenu. Výkresy z dokumentace k namontovaným oknům mohu dodat.
Zdravím.
Mgr. Leo Valenta

Datum
Vložil
Titulek

Re: Výměna zasklení oken a balkon. dveří

Dobrý den,
Pokud máte nyní sklo tloustky 24mm je možná výměna tohoto zasklení za nové s Ug=1.1... ozveme se do e-mailu po svátcích.

Datum
Vložil
Titulek

výměna zasklení nebo oken

Dobry den, mam na domě starsi okna od AQ - asi 1999. Vyplatí se mi výměna zasklení a nebo kompletních oken, vzhledem k stávající situaci s vytápěním. Předem děkuji za pomoc.

Datum
Vložil
Titulek

Re: výměna zasklení nebo oken

Dobrý den pane Milane, na tuto otázku nelze jednoduše odpovědět. Podívejte se jaká máte osazena skla v oknech, bývá tam uveden nějaký popis, ten mi vyfoťte + udělejte fotku při otevřeném křídle směrem na parapet + ideálně změřte šířku rámového profilu. Tyto informace spolu s kontaktem na Vás pošlete na můj e-mail aqokna@email.cz.

Datum
Vložil
Titulek

Profil?

Dobrý den,

potřebuji u AQ oken (rok 98) vyměnit těsnění.

Jaké těsnění je vhodné?
Jaký profil výrobce AQ okna té době používal?

Díky.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Profil?

Obratte se s konkretni potrebou metru tesneni na info@servisaopravyoken.cz .

Datum
Vložil
Titulek

Výměna těsnění

Zdravím, chci se zeptat na kontakt na někoho kdo provede seřízení oken z roku 2004. Případně zda se dá někde sehnat totožné těsnění na výměnu , po cca 15 letech je potřeba těsnění vyměnit , ale nikde jśem nenašel jak a od koho objednat
Martin

Datum
Vložil
Titulek

Bratislava Parkville

DObry den

na balkonovych dverach montovanych v Bratislave Parkville mame prasknute sklo. Mate na Slovensku firmu s ktorou spolupracujete, ktory by sklo vymenila alebo mozem kontaktovat bezne sklenarstvo?

dakujem Ivana

Datum
Vložil
Titulek

Re: Bratislava Parkville

Dobrý den,
kontaktujte běžně sklenářství. Musí si dát pozor na složení jednotlivých tabulí skla ... ideálně. Děkuji admin

Datum
Vložil
Titulek

Motor zaluzii

Dobry den, potrebovala bych znat presnou specifikaci zaluzioveho motoru Becker, ktery jste instalovali pro Central Group v projektu Rezidence Park Hostivar Zahradni Mesto. Mam od vas certifikat k oknum a zde je jeste uvedeno oznaceni objektu 91-K. Jedna se o okno s rozmery ca 250 (s) x 120 (v). Je to rohove okno, takze roleta ma jeste trochu presah do jedne strany. Dle servisni firmy nutne opravovat z plosiny, tak by bylo dobre znat dopredu typ motoru. Dekuji.

<< 1 | 2 | 3 >>

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode