Několik informací, které pomohou

DOTAZY A RADY - fórum

Datum
Vložil
Titulek

prasklé sklo - jiná výplň dveří?

Dobrý den, na domě, který stavěl Central Group v Hostivici kolem roku 2002, jsou instalována okna a vstupní dveře od AQ okna s izolačním dvojsklem K=2,5. U vstupních dveří nyní prasklo vnitřní sklo. Náš dotaz zní - je možné obě skla vyměnit za jinou výplň? Např. 1/3 sklo a 2/3 plné dveře při lepších izolačních vlastnostech?
děkujeme za odpověď, Ela

Datum
Vložil
Titulek

Výměna zasklení oken a balkon. dveří

Přeji dobrý den,
Od května 2000 máme nainstalována okna a balkonové dveře od firmy AQ okna Choceň do profilu TROCAL Elegance 900, s 24 mm silným zasklením skly o součiniteli prostupu tepla k=2,45. Vše funguje bezvadně, ale tepelné ztráty zasklením začínají být v dnešní době příliš vysoké a drahé. Vzhledem k možnosti získat na výměnu zasklení dotaci, v jejímž důsledku je výměna zasklení pro nás ekonomicky zajímavá, táži se, zda jste schopní zajistit vyrobení a výměnu zasklením s co nejnižším součinitelem prostupu tepla alespoň k=1,1, kdy a jakou cenu. Výkresy z dokumentace k namontovaným oknům mohu dodat.
Zdravím.
Mgr. Leo Valenta

Datum
Vložil
Titulek

Re: Výměna zasklení oken a balkon. dveří

Dobrý den,
Pokud máte nyní sklo tloustky 24mm je možná výměna tohoto zasklení za nové s Ug=1.1... ozveme se do e-mailu po svátcích.

Datum
Vložil
Titulek

výměna zasklení nebo oken

Dobry den, mam na domě starsi okna od AQ - asi 1999. Vyplatí se mi výměna zasklení a nebo kompletních oken, vzhledem k stávající situaci s vytápěním. Předem děkuji za pomoc.

Datum
Vložil
Titulek

Re: výměna zasklení nebo oken

Dobrý den pane Milane, na tuto otázku nelze jednoduše odpovědět. Podívejte se jaká máte osazena skla v oknech, bývá tam uveden nějaký popis, ten mi vyfoťte + udělejte fotku při otevřeném křídle směrem na parapet + ideálně změřte šířku rámového profilu. Tyto informace spolu s kontaktem na Vás pošlete na můj e-mail aqokna@email.cz.

Datum
Vložil
Titulek

Profil?

Dobrý den,

potřebuji u AQ oken (rok 98) vyměnit těsnění.

Jaké těsnění je vhodné?
Jaký profil výrobce AQ okna té době používal?

Díky.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Profil?

Obratte se s konkretni potrebou metru tesneni na info@servisaopravyoken.cz .

Datum
Vložil
Titulek

Výměna těsnění

Zdravím, chci se zeptat na kontakt na někoho kdo provede seřízení oken z roku 2004. Případně zda se dá někde sehnat totožné těsnění na výměnu , po cca 15 letech je potřeba těsnění vyměnit , ale nikde jśem nenašel jak a od koho objednat
Martin

Datum
Vložil
Titulek

Bratislava Parkville

DObry den

na balkonovych dverach montovanych v Bratislave Parkville mame prasknute sklo. Mate na Slovensku firmu s ktorou spolupracujete, ktory by sklo vymenila alebo mozem kontaktovat bezne sklenarstvo?

dakujem Ivana

Datum
Vložil
Titulek

Re: Bratislava Parkville

Dobrý den,
kontaktujte běžně sklenářství. Musí si dát pozor na složení jednotlivých tabulí skla ... ideálně. Děkuji admin

1 | 2 >>

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode